arpad ovalis
Cím: 2060 Bicske, Árpád utca 13.

Tel.: 22 / 952-261

Buszmenetrend

Mit eszünk ma?

golya szendvicsHeti étlap

OETI ajánlás

KÖSZÖNET

Címlap

KézA Ward Mária Általános Iskola (Budapest) rajzpályázatot hirdetett "Ilyennek képzelem az iskolát" címmel. A Ficánka csoportból hét nagycsoportos készített rajzot ebben a témában. A pályázó gyerekek alkotásaiból kiállítást rendezett az iskola, melynek megnyitójára és a díjátadó ünnepségre meghívót kaptunk. A képeken a jókedvű gyerekcsapat  látható, mely Debi néni és Vera néni kíséretében március 25-én délután Budapestre utazott. A díjátadón oklevelet, jelvényt vehettek át a gyerekek, majd uzsonnával, kézműves programmal folytatódott a vendéglátás. A kis csapat: Balázs Loretta, Éhmann Anna Vilma, Lányi Lili, Magyar Eszter, Majer Marcell, Ozvári-Lukács Sándor Áron, Pats Petra. Fotók a képek között.

Térkép_Bicske Városi Óvoda (székhely)