arpad ovalis
Cím: 2060 Bicske, Árpád utca 13.

Tel.: 22 / 952-261

Buszmenetrend

Mit eszünk ma?

golya szendvicsHeti étlap

OETI ajánlás

KÖSZÖNET

Ceruza

A Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. 2012-ben rajzpályázatot hirdetett óvodások részére, a pályázat témája: mire lehet használni a hulladékot, mi mindent lehet a képzelet útján álmodni belőle?
Csoportunk néhány lelkes tagja szép alkotásokat készített: Balázs Loretta pille palackból készíthető virágokkal díszített hintaállványt ábrázolt, Balázs Hanna, Bőke Lilien, Magyar Eszter és Nagy Natasa különféle ékszereket rajzolt: tarka műanyag- ill. üveg gyöngyökből fűzött láncokat. Horváth Patrik egy mindennel felszerelt kukás autót, Pats Petra pedig pille palack- madáretetőt rajzolt. Lányi Lili és Éhmann Anna rajzán színes üvegekből összerakott mesepalota látható, tarka üveg ablakokkal díszítve.Gyerekrajz

A két csoda-palotát ábrázoló kislány munkáit oklevéllel, mesekönyvvel jutalmazták a szervezők, melyeket a gyerekek szüleikkel személyesen vehettek át decemberben, a budapesti Mikulás-gyárban.
Az ezúttal díjazásban nem részesült hét másik ügyes kezű Ficánkának az FKF Zrt. levélben köszönte meg szorgos munkálkodását.
Fotók a Képek menüpont alatt találhatók.

Térkép_Bicske Városi Óvoda (székhely)