Adó 1%-a

jozsef attila tagovoda  Az 1-es Ovis Gyermekekért Alapítvány tisztelettel kéri, hogy idén is támogassák az alapítványt adójuk 1%-ával. Adószám: 18493265-1-07

Méhecske csoport

Mehecske logo

Csoportunk arculata az idei nevelési évben teljesen megváltozott. 18 gyermekünkből 14 iskolai tanulmányait kezdte meg, 4 kisgyerek maradt, aki negyedik évét tölti az oviban. 5 fő volt Süni csoportos, 1 fő volt Maci csoportos, 1 fő a nyáron költözött Bicskére, 4 fő a Kakas tagóvodából érkezett. Jelenleg így 15-en vagyunk a csoportban, 11 fiú és 4 lány.

Mindenki tanköteles korú, tehát jövőre valószínűleg iskolába megy.

Ritka eset a miénk, az első időszakot mindenképpen arra szánjuk, hogy az öt felől érkező gyermekeknek lehetőségük legyen megismerni egymást, bennünket, felnőtteket.

A csoport működéséhez szükséges szabályok gyakorlására, megtanulására is türelmesen hagyunk elégséges időt. Mindeközben viszont élünk a lehetőséggel, hogy nagycsoportos korosztály lévén próbáljuk minél nagyobb önállóságra nevelni őket, magasabb színvonalú játékos oktatásra, nevelésre törekszünk. A foglalkozásokat játékos keretben, játékos módon valósítjuk meg, elvárjuk, hogy a feladatok jó megoldására törekedjenek minden tevékenységi formában.

Szeretnénk, ha minél hamarabb éreznék, hogy szeretettel fogadjuk őket, igyekszünk nyugodt, biztonságot adó légkört biztosítani számukra, hogy szívesen járjanak oviba, igényeljék a csoporttagok és felnőttek társaságát.

Óvó nénik:

Győrikné Városi Ilona (Ica nén)

Pedagógiai asszisztens:

Stockbauer Tünde (Tündi néni)

Dajka néni:

Lakiné Kovács Tímea (Timi néni)

Névsor:

Mehecske nevsor2022