Adó 1%-a

jozsef attila tagovoda  Az 1-es Ovis Gyermekekért Alapítvány tisztelettel kéri, hogy idén is támogassák az alapítványt adójuk 1%-ával. Adószám: 18493265-1-07

Katica csoport / Marienkafer Gruppe

katica

Óvó néni / Erzieherin

Horváth-Bödör Éva (Éva néni)
Szegedi Izabella Tímea (Timi néni)

Dajka néni / Hilferin

Pásztor Anita (Anita néni)

Idén 25 gyermek kezdte meg a tanévet csoportunkban, így 20 középső- és 5 kiscsoportos korú katica csoportos gyermekünk van, melyből 13 lány és 12 fiú.
Német-nemzetiségi csoportunk németes óvó nénije Éva néni, aki játékosan bevezeti a gyermekeket a német nyelv rejtelmeibe.
A zene és a tánc, a magyar népzene mindkettőnk életében fontos szerepet tölt be, így a csoportunk mindennapjaiban is megjelenik, szeretetünket szeretnénk a gyermekeknek is átadni.
Fontosnak tartjuk a friss levegőn való játékot, ezért sok időt töltünk az udvaron vagy a közeli játszótéren és sokat sétálunk, hogy felfedezzük környezetünket.
Nagy hangsúlyt fektetünk a társas kapcsolatok kialakítására, a gyermekek közösséggé formálására.

Nyugodt, érzelmi biztonságot adó családias légkört biztosítunk számukra, hogy jókedvűen járjanak óvodába.

Mivel minden gyermek egyéni tempóban fejlődik, ezért különös gondot fordítunk az egyéni fejlesztésükre, mely kiemelt szerepet kap mindennapjainkban.

Fontosnak tarjuk a szülőkkel kialakított kölcsönös bizalmon alapuló partneri kapcsolatot.

Névsor:

Nevsor 2022