Adó 1%-a

jozsef attila tagovoda  Az 1-es Ovis Gyermekekért Alapítvány tisztelettel kéri, hogy idén is támogassák az alapítványt adójuk 1%-ával. Adószám: 18493265-1-07

Szülői levél Februar

Levél a Szülőknek !!!

Az elmúlt hónapban is az óvodai életünket színesítettük különböző programokkal, tevékenységekkel. Mindannyiunk örömére leesett a hó. Az udvaron hógolyóztunk, csúszkáltunk élveztük a tél adta örömöket. Gyermekeinkkel Színházban jártunk ahol szép díszes bábokkal ismerkedhettünk meg, akik Sicc a macska történetét mesélték el nekünk. Könyvtárban jártunk, ahol a Téllel ismerkedtünk meg. Farsangra is nagy örömmel készültünk. Készítettünk álarcokat, kifestőket, bohócokat. Lehetőségünkhöz mérten mindent megtettünk, hogy farsangi bálunk jól sikerüljön.

Közös programok: 2016. február:

Február 02. (kedd) FARS ANGI BÁL a Művelődési Központban

Február 10. (szerda) Úszás befizetés

Február 10. (szerda): Télbúcsúztatás – Kiszebáb égetés az udvaron

Február 12 (péntek): Úszás nyílt nap az úszó gyermekek szülei számára.

Február 4. hete: Hóvirágtúra az Alcsúti Arborétumban

Február 15 (hétfő) 16.30.       Szülői értekezlet a Maci, Méhecske, Katica csoportban

Február 16.(kedd) 16.30.       Szülői értekezlet a Süni Lepke csoportban

Méhecske csoport:

Február 11. (csütörtök): látogatás a kisállat kereskedésbe

Február 17. (szerda): Séta a kisállomásra (vonatok, tehervonatok megfigyelése)

Süni csoport:

Február 23. (kedd): Megfigyelő séta a vasútállomásra- ismerkedés a vasúti közlekedéssel

Katica csoport:

Február 3. hete: Vonatozás Budapestre Ismerkedés a különböző közlekedési járművekkel

Lepke csoport:

Február 4. (csütörtök): Mackó nap

Február 25. (csütörtök): Vonatozás Budapestre - Ismerkedés a különböző járművekkel

Kérjük Önöket, hogy óvodánk alapítványát lehetőségük szerint szíveskedjenek támogatni adójuk 1 %-val!

Kedvezményezett neve: 1-es Ovis Gyermekekért alapítvány

Kedvezményezett adószáma: 18493265-1-07