Adó 1%-a

jozsef attila tagovoda  Az 1-es Ovis Gyermekekért Alapítvány tisztelettel kéri, hogy idén is támogassák az alapítványt adójuk 1%-ával. Adószám: 18493265-1-07

Méhecske csoport

Méhecske csoport

Mehecske logo

 

     Csoportszobánk a földszinten található, alakja félköríves, ablakai az utcára néznek. 2014 nyarán a termünket felújították. Esztétikus díszítéséről az évszakokhoz, ünnepekhez kapcsolódóan folyamatosan gondoskodunk, így hangulata mindig vidám és barátságos. Tavaly új függönyöket, szőnyeget kapunk, ami tovább ékesíti a csoportszobát.
    16 kis méhecske kezdte meg az óvodát most már középső csoportosként. A csoport nemek szerinti összetételében 6 kisfiú, 10 kislány. Ez eléggé ritkán fordul elő. Gyerekeink szeretik a mesélést, az éneklést, a furulya szót, az építést, a kisvasutat, az autókat, a babakonyhát és az udvaron való játékot. Már igénylik a szervezett, közös tevékenységeket, szívesen fejtik ki véleményüket, közlik gondolataikat. Napjaink az óvodai szokásrendszer megerősítésével, sok játékkal, mozgással (rossz idő esetén a tornaterem adta lehetőséget használjuk ki), rövid beszélgetésekkel telnek. Törekszünk önállóságuk fejlesztésére, melyben a szülők segítségére, támogatására is számítunk. A csoportban már az első évben barátságok, érzelmi kötődések alakultak ki, ezek most is megvannak. A szülők érdeklődőek és segítőkészek.
    Csoportunkban békés, nyugodt légkör kialakítására törekszünk. Méhecskéink számíthatnak féltő és biztonságot nyújtó szeretetünkre, bíztatásunkra, amitől napról napra ügyesebbek, összerendezettebbek leszünk

Óvó nénik:

Győrikné Városi Ilona (Ica nén)
 

Pedagógiai asszisztens:

Vargéné Stockbauer Tünde (Tündi néni)


Dajka néni:

 


 

Névsor:

nevsor2019

Születésnaposok:

Szulinap 2019

Napirend:

Napirend 2019

Hetirend:

 

Térkép_József Attila utcai Tagóvoda

 

Oldalainkat 135 vendég és 0 tag böngészi