Gyermek neurológiai szakrendelés

Iványi Ferencné
képviselő

 

Dr. Balogh Gyula
Igazgató Főorvos
Bicskei Egészségügyi Központ

 

Tárgy: Köszönet 

Tisztelt Dr. Balogh Gyula Főorvos Úr!

Képviselőként, és a Bicske Városi Óvoda intézményvezetőjeként köszönetem fejezem ki, hogy az általam közvetített és a körzetemben élő szülők által jelzett és kezdeményezett, hiánypótló, gyermek neurológiai szakellátás megszervezését, az érintettek számára elérhető, bicskei helyszínen való biztosítását felvállalta.

Magam is örömmel olvastam a szülők által közzétett információt, melyet idézek:

Értesítünk minden érintett kisgyermekes szülőt, hogy 2013. febr.22-től beindult a kisgyermekek fejlődés-neurológiai rendelése itt Bicskén. Minden 2. héten, pénteken 8-12-ig rendel Dr. Tóth Mária. Beutaló és időpont-egyeztetés szükséges. Napi max. 10 gyermek ellátása biztosított. A doktornő Tatabányáról jár le, ott egy komplex rehabilitációs teammel dolgozik együtt.

Munkáját, lelkiismeretes hozzáállását megköszönöm, további munkájához jó egészséget kívánok!

Mellékelem a problémát felvető édesanyák köszönő levelét.

Bicske, 2013. február 22.

 

Tisztelettel: 

Iványi Ferencné 
képviselő
Bicske Városi Óvoda vezetője

Oldalainkat 47 vendég és 0 tag böngészi